רוח בחומר - סודות ורזי בניית המרחב המקודש

 

מרחב מקודש הינו בית לרוח, ערוץ ישיר לאנרגית הבורא, ערוץ של אור צלול  אור האהבה האלוהית, אור של חמלה וריפוי.  איך אנו הופכים לערוץ אור המחזיק מרחב עבור אחרים, עבור רפואה,מחזיקי התפילה. מחזיקי הילינג וטרנספורמציה. 

איך ניברא עם כח הכוונה שעולם החומר יעבוד בעבורנו ובישבילנו, רוח ואור המתקרקעים ומוצאים בית בתוך חדרי ליבנו. מרחב מקודש הינו אדמה פורייה ההופכת בית לרוח. 
נלמד לבנות אנרגטית מרחב ההופך היכל, מיכל לרוח. 
הרוח מתמגנטת אל המקום בו הכוונה ברורה, צלולה וטהורה,מקום בו מתקיימת תודעת שרות ואהבה.  הרוח מתמגנטת למרחב מסודר ומוחזק בענווה.  כמטפלים, כמורים, כמנהלי טקסים, נרצה לבנות מרחב עוצמתי מלא באור, מלא בריפוי עבור אחרים ועבור עצמנו. את סדנת יום זו נתחיל בשעה 10:00 בבוקר ונסיים בשקיעה, נקבל את ממלכת הערב, בזמן זה ניכנס להזיע ביחד בטקס מקודש שניקרא סווט לוג', זו היא התחייבות מול הרוח  להיות ערוצי אור עבורנו ועבור אחרים.

מה מתוכנן ?

 
סודות האלתר

נילמד מה הוא האלתר, חפצי עוצמה, מה מייצג כל חפץ, נילמד לתכנן את מפת האלתר.כל משתתף יבנה אלתר וילמד להעצים ולכוונן אותו לפי אופי המרחב אותו הוא בונה. עבודה עם כוונה וטבאקו מקודש. 


טהור וניקוי מרחב ברפואות וטכניקות

נקבל חניכות לטהור וניקוי מרחב מקודש (גם טוב לבתים) רשת של זהב ועוד..נלמד על רפואות הטהור והזימון האינדיאניות (מרווה לבנה, אושה, סוויט גראס, אקווה דה פלורידה סנטו פאולו, לבונה ועוד...)נלמד כיצד לערבב תערובות של רפואות לפי צרכי המרחב המקודש. 

 
הכלה של מרחב והחזקתו

נקבל חניכה ל"מרחב ההכלה המושלם" חניכה משושלת הקורנדרוס,נלמד איך בונים אדמה לטקס,נעבוד עם ארבעת האלמנטים, ואנרגית מלאכים.

 

אלתר מרכזי לטקס

מנדלת חיים, נבנה יחדיו אלתר מזרעים וקטניות בו נניח את הכוונה איתה נירצה להיכנס לטקס הסווט לוז'.